Program a výsledky Ligy mistrů 2011-2012


Finále Ligy mistrů 2011-2012


  • 19.05.2012 20:45 - Bayern Mnichov - Chelsea FC

Semifinále Ligy mistrů 2011-2012


Odvety

  • 24.04.2012 20:45 - FC Barcelona - Chelsea FC 2:2
  • 25.04.2012 20:45 - Real Madrid - Bayern Mnichov 2:1 na penalty 1:3

První zápasy

  • 14.04.2012 20:45 - Bayern Mnichov - Real Madrid 2:1
  • 18.04.2012 20:45 - Chelsea FC - FC Barcelona 1:0

Čtvrfinále Ligy mistrů 2011-2012


Odvety

  • 04.04.2012 20:45 - Chelsea - Benfica Lisabon 2:1
  • 04.04.2012 20:45 - Real Madrid - APOEL Nikósie 5:2
  • 03.04.2012 20:45 - FC Barcelona - AC Milán 3:1
  • 03.04.2012 20:45 - Bayern Mnichov - Marseille 2:0

První zápasy

  • 27.03.2012 20:45 - Benfica Lisabon - Chelsea 0:1
  • 27.03.2012 20:45 - APOEL Nikósie - Real Madrid 0:3
  • 28.03.2012 20:45 - AC Milán - FC Barcelona 0:0
  • 28.03.2012 20:45 - Marseille - Bayern Mnichov 0:2


Tabulka střelců Ligy mistrů 2011-2012


1.Lionel MessiBarcelona14
2.Mario GómezBayern M.12
3.Cristiano RonaldoR. Madrid10
4.Karim BenzemaR. Madrid7
5.Roberto SoldadoValencia5
Seydou DoumbiaCSKA Moskva5
Bafetimbi GomisLyon5
Alexander FreiFC Basilej5
Zlatan IbrahimovićAC Milán5
Roman ŠirokovZenit Petrohrad5
Edinson CavaniSSC Neapol5
José CallejónR. Madrid5
Didier DrogbaChelsea FC5


Osmifinále Ligy mistrů 2011-2012


Odvety

  • 06.03.2012 20:45 - SL Benfica - Zenit Petrohrad 2:0
  • 06.03.2012 20:45 - Arsenal FC - AC Milán 3:0
  • 07.03.2012 20:45 - APOEL Nikósie - Olympique Lyon 1:0 4:3 na pen.
  • 07.03.2012 20:45 - FC Barcelona - Bayer Leverkusen 7:1
  • 13.03.2012 20:45 - Inter Milán - Olympique Marseille 2:1
  • 13.03.2012 20:45 - Bayern Mnichov - FC Basilej 7:0
  • 14.03.2012 20:45 - Real Madrid - CSKA Moskva 4:1
  • 14.03.2012 20:45 - Chelsea FC - SSC Neapol 4:1pr.

První zápasy

  • 14.02.2012 20:45 - Olympique Lyon - APOEL Nikósie 1:0
  • 14.02.2012 20:45 - Bayer Leverkusen - FC Barcelona 1:3
  • 15.02.2012 18:00 - Zenit Petrohrad - SL Benfica 3:2
  • 15.02.2012 20:45 - AC Milán - Arsenal FC 4:0
  • 21.02.2012 18:00 - CSKA Moskva - Real Madrid 1:1
  • 21.02.2012 20:45 - SSC Neapol - Chelsea FC 3:1
  • 22.02.2012 20:45 - Olympique Marseille - Inter Milán 1:0
  • 22.02.2012 20:45 - FC Basilej - Bayern Mnichov 1:0


Základní skupiny Ligy mistrů 2010-2012

Skupina A

  • 14.9.2011 20:45 - Manchester City - SSC Neapol 1:1
  • 14.9.2011 20:45 - Villarreal CF - FC Bayern Mnichov 0:2
  • 27.9.2011 20:45 - FC Bayern Mnichov - Manchester City 2:0
  • 27.9.2011 20:45 - SSC Neapol - Villarreal CF 2:0
  • 18.10.2011 20:45 - SSC Neapol - FC Bayern Mnichov 1:1
  • 18.10.2011 20:45 - Manchester City - Villarreal CF 2:1
  • 2.11.2011 20:45 - FC Bayern Mnichov - SSC Neapol 3:2
  • 2.11.2011 20:45 - Villarreal CF - Manchester City 0:3
  • 22.11.2011 20:45 - SSC Neapol - Manchester City 2:1
  • 22.11.2011 20:45 - FC Bayern Mnichov - Villarreal CF 3:1
  • 7.12.2011 20:45 - Manchester City - FC Bayern Mnichov 2:0
  • 7.12.2011 20:45 - Villarreal CF - SSC Neapol 0:2

Tabulka:

1.Bayern Mnichov641111:613
2.Neapol632110:611
3.Manchester City63129:610
4.Villarreal60062:140

Skupina B

  • 14.9.2011 20:45 - Lille - CSKA Moskva 2:2
  • 14.9.2011 20:45 - Inter Milán - Trabzonspor 0:1
  • 27.9.2011 20:45 - Trabzonspor - Lille 1:1
  • 27.9.2011 18:00 - CSKA Moskva - Inter Milán 2:3
  • 18.10.2011 18:00 - CSKA Moskva - Trabzonspor 3:0
  • 18.10.2011 20:45 - Lille - Inter Milán 0:1
  • 2.11.2011 20:45 - Trabzonspor - CSKA Moskva 0:0
  • 2.11.2011 20:45 - Inter Milán - Lille 2:1
  • 22.11.2011 18:00 - CSKA Moskva - Lille 0:2
  • 22.11.2011 20:45 - Trabzonspor - Inter Milán 1:1
  • 7.12.2011 20:45 - Lille - Trabzonspor 0:0
  • 7.12.2011 20:45 - Inter Milán - CSKA Moskva 1:2

Tabulka:

1.Inter Milán63128:710
2.CSKA Moskva62229:88
3.Trabzonspor61413:57
4.Lille61326:66

Skupina C

  • 14.9.2011 20:45 - FC Basilej - Otelul Galati 2:1
  • 14.9.2011 20:45 - Benfica Lisabon - Manchester United 1:1
  • 27.9.2011 20:45 - Manchester United - FC Basilej 3:3
  • 27.9.2011 20:45 - Otelul Galati - Benfica Lisabon 0:1
  • 18.10.2011 20:45 - Otelul Galati - Manchester United 0:2
  • 18.10.2011 20:45 - FC Basilej - Benfica Lisabon 0:2
  • 2.11.2011 20:45 - Manchester United - Otelul Galati 2:0
  • 2.11.2011 20:45 - Benfica Lisabon - FC Basilej 1:1
  • 22.11.2011 20:45 - Otelul Galati - FC Basilej 2:3
  • 22.11.2011 20:45 - Manchester United - Benfica Lisabon 2:2
  • 7.12.2011 20:45 - FC Basilej - Manchester United 2:1
  • 7.12.2011 20:45 - Benfica Lisabon - Otelul Galati 1:0

Tabulka:

1.Benfica Lisabon63308:412
2.Basilej632111:1011
3.Manchester Utd.623111:89
4.Otelul Galati60063:110

Skupina D

  • 14.9.2011 20:45 - Dinamo Záhřeb - Real Madrid 0:1
  • 14.9.2011 20:45 - Ajax Amsterdam - Olympique Lyon 0:0
  • 27.9.2011 20:45 - Olympique Lyon - Dinamo Záhřeb 2:0
  • 27.9.2011 20:45 - Real Madrid - Ajax Amsterdam 3:0
  • 18.10.2011 20:45 - Real Madrid - Olympique Lyon 4:0
  • 18.10.2011 20:45 - Dinamo Záhřeb - Ajax Amsterdam 0:2
  • 2.11.2011 20:45 - Olympique Lyon - Real Madrid 0:2
  • 2.11.2011 20:45 - Ajax Amsterdam - Dinamo Záhřeb 4:0
  • 22.11.2011 20:45 - Real Madrid - Dinamo Záhřeb 6:2
  • 22.11.2011 20:45 - Olympique Lyon - Ajax Amsterdam 0:0
  • 7.12.2011 20:45 - Dinamo Záhřeb - Olympique Lyon 1:7
  • 7.12.2011 20:45 - Ajax Amsterdam - Real Madrid 0:3

Tabulka:

1.Real Madrid660019:218
2.Olympique Lyon62229:78
3.Ajax Amsterdam 62226:68
4.Dinamo Záhřeb60063:220

Skupina E

  • 13.9.2011 20:45 - Chelsea FC - Bayer 04 Leverkusen 2:0
  • 13.9.2011 20:45 - KRC Genk - Valencia CF 0:0
  • 28.9.2011 20:45 - Valencia CF - Chelsea FC 1:1
  • 28.9.2011 20:45 - Bayer 04 Leverkusen - KRC Genk 2:0
  • 19.10.2011 20:45 - Bayer 04 Leverkusen - Valencia CF 2:1
  • 19.10.2011 20:45 - Chelsea FC - KRC Genk 5:0
  • 1.11.2011 20:45 - Valencia CF - Bayer 04 Leverkusen 3:1
  • 1.11.2011 20:45 - KRC Genk - Chelsea FC 1:1
  • 23.11.2011 20:45 - Bayer 04 Leverkusen - Chelsea FC 2:1
  • 23.11.2011 20:45 - Valencia CF - KRC Genk 7:0
  • 6.12.2011 20:45 - Chelsea FC - Valencia CF 3:0
  • 6.12.2011 20:45 - KRC Genk - Bayer 04 Leverkusen 1:1

Tabulka:

1.Chelsea632113:411
2.Leverkusen63128:810
3.Valencia622212:78
4.Genk60332:163

Skupina F

  • 13.9.2011 20:45 - Olympiakos Pireus - Olympique Marseille 0:1
  • 13.9.2011 20:45 - Borussia Dortmund - Arsenal FC 1:1
  • 28.9.2011 20:45 - Arsenal FC - Olympiakos Pireus 2:1
  • 28.9.2011 20:45 - Olympique Marseille - Borussia Dortmund 3:0
  • 19.10.2011 20:45 - Olympique Marseille - Arsenal FC 0:1
  • 19.10.2011 20:45 - Olympiakos Pireus - Borussia Dortmund 3:1
  • 1.11.2011 20:45 - Arsenal FC - Olympique Marseille 0:0
  • 1.11.2011 20:45 - Borussia Dortmund - Olympiakos Pireus 1:0
  • 23.11.2011 20:45 - Olympique Marseille - Olympiakos Pireus 0:1
  • 23.11.2011 20:45 - Arsenal FC - Borussia Dortmund 2:1
  • 6.12.2011 20:45 - Olympiakos Pireus - Arsenal FC 3:1
  • 6.12.2011 20:45 - Borussia Dortmund - Olympique Marseille 2:3

Tabulka:

1.Arsenal63217:611
2.Marseille63127:410
3.Olympiakos Pireus63038:69
4.Dortmund61146:124

Skupina G

  • 13.9.2011 20:45 - FC Porto - Šachtar Doněck 2:1
  • 13.9.2011 20:45 - APOEL Nikósie - FC Zenit Petrohrad 2:1
  • 28.9.2011 18:00 - FC Zenit Petrohrad - FC Porto 3:1
  • 28.9.2011 20:45 - Šachtar Doněck - APOEL Nikósie 1:1
  • 19.10.2011 20:45 - Šachtar Doněck - FC Zenit Petrohrad 2:2
  • 19.10.2011 20:45 - FC Porto - APOEL Nikósie 1:1
  • 1.11.2011 18:00 - FC Zenit Petrohrad - Šachtar Doněck 1:0
  • 1.11.2011 20:45 - APOEL Nikósie - FC Porto 2:1
  • 23.11.2011 20:45 - Šachtar Doněck - FC Porto 0:2
  • 23.11.2011 18:00 - FC Zenit Petrohrad - APOEL Nikósie 0:0
  • 6.12.2011 20:45 - FC Porto - FC Zenit Petrohrad 0:0
  • 6.12.2011 20:45 - APOEL Nikósie - Šachtar Doněck 0:2

Tabulka:

1.Petrohrad62317:59
2.APOEL Nikósia62316:69
3.FC Porto62227:78
4.Šachtar Doněck61236:85

Skupina H

  • 13.9.2011 20:45 - FC Barcelona - AC Milan 2:2
  • 13.9.2011 20:45 - FC Viktoria Plzeň - BATE Borisov 1:1
  • 28.9.2011 20:45 - BATE Borisov - FC Barcelona 0:5
  • 28.9.2011 20:45 - AC Milan - FC Viktoria Plzeň 2:0
  • 19.10.2011 20:45 - AC Milan - BATE Borisov 2:0
  • 19.10.2011 20:45 - FC Barcelona - FC Viktoria Plzeň 2:0
  • 1.11.2011 20:45 - BATE Borisov - AC Milan 1:1
  • 1.11.2011 20:45 - FC Viktoria Plzeň - FC Barcelona 0:4
  • 23.11.2011 20:45 - AC Milan - FC Barcelona 2:3
  • 23.11.2011 20:45 - BATE Borisov - FC Viktoria Plzeň 0:1
  • 6.12.2011 20:45 - FC Barcelona - BATE Borisov 4:0
  • 6.12.2011 20:45 - FC Viktoria Plzeň - AC Milan 2:2

Tabulka:

1.FC Barcelona651020:416
2.AC Milán623111:89
3.Plzeň61234:115
4.BATE Borisov60242:142



4. předkolo - mistrovská část - odvety

  • 23.08.2011 - APOEL Nikósie - Wisła Kraków 3:1
  • 23.08.2011 - KRC Genk - Maccabi Haifa 2:1, 4:1 pen.
  • 23.08.2011 - Malmö FF - Dinamo Záhřeb 2:0
  • 24.08.2011 - Viktoria Plzeň - FC Kodaň 2:1
  • 24.08.2011 - SK Sturm Graz - BATE Borisov 0:2

4. předkolo - nemistrovská část - odvety

  • 24.08.2011 - Villarreal CF - Odense Boldklub 3:0
  • 23.08.2011 - SL Benfica - FC Twente 3:1
  • 23.08.2011 - Udinese Calcio - FC Zenit Petrohrad 1:2
  • 24.08.2011 - FC Curych - Bayern Mnichov 0:1
  • 23.08.2011 - Rubin Kazaň - Olympique Lyon 1:1

4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

  • 17.08.2011 - Wisła Kraków - APOEL Nikósie 1:0
  • 17.08.2011 - Maccabi Haifa - KRC Genk 2:1
  • 17.08.2011 - Dinamo Záhřeb - Malmö FF 4:1
  • 16.08.2011 - FC Kodaň - Viktoria Plzeň 1:3
  • 16.08.2011 - BATE Borisov - SK Sturm Graz 1:1

4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

  • 17.08.2011 - Odense Boldklub - Villarreal CF 1:0
  • 16.08.2011 - FC Twente - SL Benfica 2:2
  • 16.08.2011 - FC Zenit Petrohrad - Udinese Calcio 1:0
  • 17.08.2011 - Bayern Mnichov - FC Curych 2:0
  • 16.08.2011 - Olympique Lyon - Rubin Kazaň 3:1

3. předkolo - mistrovská část - odvety

  • 02.08.2011 20:00 - BATE Borisov - FK Ekranas 3:1
  • 02.08.2011 20:45 - Shamrock Rovers - FC Kodaň 0:2
  • 03.08.2011 19:00 - Malmö FF - Rangers FC 1:1
  • 03.08.2011 20:15 - Slovan Bratislava - APOEL Nikósie 0:2
  • 03.08.2011 20:15 - Viktoria Plzeň - Rosenborg BK 3:2
  • 03.08.2011 20:30 - SK Sturm Graz - FC Zestafoni 1:0
  • 03.08.2011 20:30 - Wisła Kraków - Litex Loveč 3:1
  • 03.08.2011 20:45 - Dinamo Záhřeb - HJK Helsinky 1:0
  • 03.08.2011 20:45 - NK Maribor - Maccabi Haifa 1:1
  • 03.08.2011 20:45 - FK Partizan - KRC Genk 1:1

3. předkolo - nemistrovská část - odvety

  • 02.08.2011 20:45 - Panathinaikos FC - Odense Boldklub 3:4
  • 03.08.2011 18:00 - Rubin Kazaň - Dynamo Kyjev 2:1
  • 03.08.2011 19:45 - FC Vaslui - FC Twente 0:0
  • 03.08.2011 19:45 - Trabzonspor - SL Benfica 1:1
  • 03.08.2011 20:15 - FC Curych - Standard Lutych 1:0

3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

  • 26.07.2011 18:00 - FK Ekranas - BATE Borisov 0:0
  • 26.07.2011 18:00 - FC Zestafoni - SK Sturm Graz 1:1
  • 26.07.2011 19:00 - APOEL Nikósie - Slovan Bratislava 0:0
  • 26.07.2011 19:30 - Litex Loveč - Wisła Kraków 1:2
  • 26.07.2011 20:45 - KRC Genk - FK Partizan 2:1
  • 26.07.2011 20:45 - Rangers FC - Malmö FF 0:1
  • 27.07.2011 18:00 - HJK Helsinky - Dinamo Záhřeb 1:2
  • 27.07.2011 20:00 - FC Kodaň - Shamrock Rovers 1:0
  • 27.07.2011 20:05 - Maccabi Haifa - NK Maribor 2:1
  • 27.07.2011 20:45 - Rosenborg BK - Viktoria Plzeň 0:1

3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

  • 26.07.2011 20:00 - Dynamo Kyjev - Rubin Kazaň 0:2
  • 26.07.2011 20:45 - FC Twente - FC Vaslui 2:0
  • 27.07.2011 20:00 - Odense Boldklub - Panathinaikos FC 1:1
  • 27.07.2011 20:15 - Standard Lutych - FC Curych 1:1
  • 27.07.2011 20:45 - SL Benfica - Trabzonspor 2:0

2. předkolo - odvety

  • 19.07.2011 17:45 - Flora Tallinn - Shamrock Rovers 0:0
  • 19.07.2011 18:00 - BATE Borisov - Linfield FC 2:0
  • 19.07.2011 18:00 - F91 Dudelange - NK Maribor 1:3
  • 19.07.2011 18:00 - HJK Helsinky - Bangor City 10:0
  • 19.07.2011 18:00 - Tobol Kostanaj - Slovan Bratislava 1:1
  • 19.07.2011 18:00 - Neftçi Baku - Dinamo Záhřeb 0:0
  • 19.07.2011 18:00 - FK Ekranas - Valletta FC 1:0
  • 19.07.2011 19:00 - Litex Loveč - Mogren Budva 3:0
  • 19.07.2011 20:00 - HB Tórshavn - Malmö FF 1:1
  • 19.07.2011 20:15 - Viktoria Plzeň - Pyunik Jerevan 5:1
  • 19.07.2011 20:30 - Wisła Kraków - Skonto FC 2:0
  • 19.07.2011 20:45 - FK Škendija 79 - FK Partizan 0:1
  • 20.07.2011 19:00 - Dacia Kišiněv - FC Zestafoni 2:0
  • 20.07.2011 19:00 - APOEL Nikósie - Skënderbeu Korça 4:0
  • 20.07.2011 20:30 - Videoton FC - SK Sturm Graz 3:2
  • 20.07.2011 20:45 - Breidablik UBK - Rosenborg BK 2:0
  • 20.07.2011 20:45 - Borac Banja Luka - Maccabi Haifa 3:2

2. předkolo - 1. zápasy

  • 12.07.2011 17:00 - Pyunik Jerevan - Viktoria Plzeň 0:4
  • 12.07.2011 19:30 - Valletta FC - FK Ekranas 2:3
  • 12.07.2011 20:00 - Mogren Budva - Litex Loveč 1:2
  • 12.07.2011 20:00 - NK Maribor - F91 Dudelange 2:0
  • 12.07.2011 20:15 - Slovan Bratislava - Tobol Kostanaj 2:0
  • 12.07.2011 21:00 - Shamrock Rovers - Flora Tallinn 1:0
  • 13.07.2011 18:00 - FC Zestafoni - Dacia Kišiněv 3:0
  • 13.07.2011 19:00 - Malmö FF - HB Tórshavn 2:0
  • 13.07.2011 19:00 - Maccabi Haifa - Borac Banja Luka 5:1
  • 13.07.2011 19:30 - Bangor City - HJK Helsinky 0:3
  • 13.07.2011 20:00 - Dinamo Záhřeb - Neftçi Baku 3:0
  • 13.07.2011 20:00 - Skënderbeu Korça - APOEL Nikósie 0:2
  • 13.07.2011 20:30 - SK Sturm Graz - Videoton FC 2:0
  • 13.07.2011 20:30 - Skonto FC - Wisła Kraków 0:1
  • 13.07.2011 20:45 - FK Partizan - FK Škendija 79 4:0
  • 13.07.2011 20:45 - Rosenborg BK - Breidablik UBK 5:0
  • 13.07.2011 20:45 - Linfield FC - BATE Borisov 1:1

1. předkolo - odvety

  • 05.07.2011 18:30 - F91 Dudelange - FC Santa Coloma 2:0
  • 06.07.2011 19:00 - Valletta FC - SP Tre Fiori 2:1

1. předkolo - 1. zápasy

  • 28.06.2011 19:00 - FC Santa Coloma - F91 Dudelange 0:2
  • 28.06.2011 20:30 - SP Tre Fiori - Valletta FC 0:3

 



Tepelná čerpadla

Dodávka a montáž tepelných čerpadel na plzeňsku, IVT, Stebel, Zubadan

Sportka / Výsledky

Aktuální výsledky Sportky a nejzajímavější sázkařské tikety.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si reklamu na této pozici!